SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati i 7-te ne Fush Kosove
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:33
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 në katin e 7-të,perball Super viva dhe Mobilerija Hajdini , ndërtim i Naki Trade ne Fush Kosove. Banesa eshte e gatshme per banime,
Banesa ka këtë renditje te hapësires:
- dhomë e ditës me kuzhinë e trapezari
- 3 dhome e fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi është 400euro për m2,qmimi diskutohet

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »