SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QIRA NE EMSHIR
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:39
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
178039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira lokali ne lagjen Emshir. Lokali ka 75 m2 dhe eshte i pershtatshem per zyre, ordinancë, apo diqka te ngjajshme.
Ndriqim ka ne gjitha anet, parking te mjaftueshem.

Çmimi: 400 euro.

Kontakti:
Da Vinci Real Estate
Rruga Tringe Smajli nr. 16,
(perballe SwissDiamond)
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
davinciprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »