SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
178062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat jan ne ndertim e siper dhe gjenden ne qender te fshatit Korishë. qmimi me mareveshje per me shum info kontakto ne numrin:+37744682992
Informata rreth publikuesit
EUROING
Prizren
044682992
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »