SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtëpia me sip 1000m2(4katshe)n Dragodan te ambasada Hungareze
Çmimi :
€600,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
178068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITET shtëpia me siperfaqe 1000m2(4 katshe)në Dragodan te ambasada HUNGAREZE dhe BULLGARE..◼SHTËPIA ka gjithse 4kate,3 kate banim dhe 1 kat garazha dhe bodrum..qdo katë i ka sip168m2(3dhoma të fjetjes/qëndrim ditor/banjo/wc/) po ashtuu i posedon (4GARZHA,3BODRUMA)◼Êshtë e ndertuar në 3.38 ari..shtëpia është e përshtatshme per banim po ashtu edhe për zhvillimin e veprimtarive të tjera..posedon◽ngrohje qëndrore◽dhoma me klimë◽dritare me rolete alumini kanë grila dhe rrjetë kunder mizav.◽qdo katë ka një dhomë sigurie me derë të blinduar..◽Shtëpia është e renovua komplet,,poashtuu ka një pozitë dhe pamje mjaftë të mirë..Qmimi 600000€ DISKUTOHET+37745653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »