SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne emshir
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
178076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne emshir banesa gjindet ne katin e tret dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel +viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »