SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me Qira ne Taslixhe - 200 Euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
178078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i 2 shtepise me qira per familjare . Shpteia e ka hymjen e perbashket e pastaj per secilin kat eshte hymja e vecante. Shtepia gjendet ne Taslixhe , rruga Butrinti mbi Agjensionin Kunder Korrupsionit ose mbi Kishen . Shtepia ka 90 m2. Gjithashtu shtepia ka edhe vend per parkim te vetures .
Te gjitha pajisjet shtepiake jane ne gjendje te rregullt dhe funksionale .

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor.

Qmimi: 200 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »