SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Pejton - 400 Euro
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
178079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Pejton perball Meridian Express, ne rr. Sejdi Kryeziu.
Objekti posedon ashensor, rezervuar si dhe sigurimin 24h.
Banesa ndodhet ne katin e 4-të me lift.

Banesa Posedon:
2 - Dhoma Gjumi
1 - Sallon
1 - Kuzhinë
1 - Banjo/Wc
1 – Ballkon

Qmimi: 400 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »