SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne L.Arberia (Dragodan)- 800 Euro
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
178080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia perballe FiveStar ne katin e 3te (kati 5 nga rruga paralele) me 3 dhoma te fjetjes, sallon dhe kuzhine, banjo, wc, depo dhe garazhim.

Banesa ka gjithesejte 116m2 eshte kompleks i ri dhe me te gjitha mobilet dhe paisjet e reja.

Kushtet e qirase: pagese mujore, depozite ne shume te nje qiraje, shpenzimet tjera komunale dhe te mirembajtjes nuk jane te perfshira ne qira

Qmimi: 800 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »