SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€97,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
178094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Mat pas Maxi marketit ne katin e VI. Banes ka siperfaqe prej 130m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi dhe dy banjo. Banesa shitet me cmim prej 750euro per m2.
ID. B486
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »