SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
178101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Rrugen B pas Maxi marketit ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 60m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 750euro per m2. B485
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »