SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
178106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne afersi te kishes ne katin e III, Banesa ka siperfaqe prej 50m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 90.000euro. B484
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »