SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€82,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
178109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne katin e I, ndertim i kompanise Tregtia. Banesa ka siperfaqe prej 92m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 82.800euro, cmimi i negociushem. B483
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »