SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
178111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 37m2 dhe ka kete renditje: kuzhine me dhome dite, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 50.000euro. B482
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »