SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Dardani B481
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
178114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 105m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me tryezari, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, dy ballkona dhe depo. Banesa shitet me cmim prej 160.000euro, cmimi i negociushem. B481
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »