SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
154 m²
ID e produktit :
178116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberia3 ne katin perdhese. Banesa ka siperfaqe prej 154m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkona. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 150.000euro, cmimi i negociushem. B480
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »