SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
178117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 64m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Banesa posedon edhe ashensor dhe shitet me cmim prej 90.000euro. B478
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »