SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te salla 1 tetori - O92
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
178119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira, te salla 1 tetori, kati 5, perball me OSBE.
Banesa posedon:
-sallon
-kuzhine
- dy dhoma gjumi dhe
-banjo.
Banesa eshte komplet e mobikuar.
Nr,kontaktues:049707149
Viber:+38649707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »