SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
178120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 87m2, faktike 115m2. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe garazhe. Banesa shitet me cmim prej 140.000euro me garazhe.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »