SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178121
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Breg te Diellit, te Banesat e Bardha, kompleksi Dafina, kati i 2-te, e mobiluar ne teresi, mobile moderne, ka hapsire parkingu, 70m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dh kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

* preferohen familjare

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »