SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2 kati 8 te Albanica ne Gjilan
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:32
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
178122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe 80m2, ne katin e 8-te, ne Kompleksin Albanica ne Gjilan. Banesa gjindet prane rrugese kryesore e cila eshte ndertuare sivje me kater korsi me ndriqim publike ,me tretuara te reja ,eshte afer qendres dhe sherbimeve tjera.Banesa eshte e gatshme per banim
,Banesa ka keto hapesira:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Parking, gjelbrim, kendi i lojrave per femije.
Qmimi eshte 52.000 euro

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »