SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B474
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:53
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
178123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Kalabri (Emshir) ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 62m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 62.000euro, cmimi i negociushem. B474
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »