SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BAnes me qira ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Breg te Diellit, te Banesat e Bardha, kompleksi Dafina, kati i 2-te, e mobiluar ne teresi, mobile moderne, ka hapsire parkingu, 70m2
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 300 euro

* preferohen familjare

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »