SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€69,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
178130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Mat rruga e Prekazit ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 84.80m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 69.600euro. B473
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »