SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes em qira ne Lakrishte _ moderne _ 2+1
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178138
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Lakrishte, afer shkolles se mesme Xhevdet Doda, ndertim i TREGTISE, banesa eshte e pa banuar ma pare, eshte e mobiluar ne teresi me mobile te reja, ka 78m2
Banesa poseodn:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 370 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »