SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes e re me qira ne Lakrishte
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Lakrishte, afer shkolles se mesme Xhevdet Doda, ndertim i TREGTISE, banesa eshte e pa banuar ma pare, eshte e mobiluar ne teresi me mobile te reja, ka 78m2
Banesa poseodn:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
2 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 370 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »