SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€105,750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
178141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Qender ne rrugen Mark Sopi ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 45m2 dhe shitet me cmim prej 2.350euro per m2. B469
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »