SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villë luksoze në shitje në Brezovicë
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
178142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet villa luksoze ne Brezovic ne vikend zone.Villa ka afersisht 300m2 ka edhe bodrum.Ka sallon,kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo,2 terraca dhe oborr 6 ari.
www.intercapital-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »