SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:47
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
178150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati i shtepise gjendet ne Arberi dhe ka siperfaqe prej 180m2. Kati i shtepise ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo dhe terase shume te madhe me pamje nga rruga kryesore. Cmimi i qirase per muaj eshte 650euro. Mund te leshohet me qira edhe per zyre, me mundesi zgjerimi komplet shtepia 720m2 dhe parking te siguruar per kater vetura. SHQ259
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »