SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
178151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Mat, ne lagjen e spitalit. Shtepia ka siperfaqe prej 350m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, gjashte dhoma gjumi, dy banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 650euro ne muaj. SHQ258
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »