SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 80m2 me qira në Qenër.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
178153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Qendër afër kino ABC.
Zyrja ndodhet në katin e III-të.
Zyrja ka 3 Hapsira Pune, 1 Banjo, 1 WC dhe 2 Ballkona.
Gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe ka pamje të mirë.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »