SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
178154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Sofali me siperfaqe prej 200m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, dy kuzhina, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe depo. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj. SHQ257
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »