SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
178157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Veternik pas Grand Store. Shtepia ka siperfaqe prej 950m2 dhe ka kete renditje: nje sallon te madhe. kuzhine, tryezari, kater dhoma gjumi, tri banjo dhe nje lokal ne perdhese me siperfaqe prej 270m2. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 3.000euro, cmimi i negociushem.SHQ256
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »