SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
178158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 174m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.200euro ne muaj. SHQ255
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »