SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
188 m²
ID e produktit :
178160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Taslixhe 2 ne katin e II. Kati i shtepise ka siperfaqe prej 188m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe banjo. Kati i shtepise leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj. SHQ249
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »