SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Dardani te Viva Fresh
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
178162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira Dardani te Viva Freshi afer stacionit ne katin e 2-te, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhinë,
– Dhoma e gjumit dhe
– Banjo.

– Banesa ka Termokos,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 601 666 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Mic
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »