SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Tri Dhomëshe në Lagjen Ulpiana (E RENOVUAR)
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
178164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet pikërisht afër parkut të fontanes dhe tregut të gjelbërt në Ulpianë.Banesa është në katin e 2 dhe ka një siperfaqe prej 66.5 m2 ,të cilat po ashtu i posedon edhe në fleten poseduese.Banesa ka edhe bodrum dhe ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi),dhe vlen të ceket se banesa është e Sapo Renovuar në tërësi.Banesa është e orientuar drejt Veri - Perëndimit, dhe ka këtë renditje:

Një Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Koridori
Dy Dhoma Gjumi
Një Toalet
Një Banjo dhe
Dy Ballkona

Çmimi : 95.000 € (I diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »