SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Ulpianë mbi Aleancë
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
178165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Ulpianë mbi Aleancë banesa eshte e mobiluar ne tersi, ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

– Kuzhinen me trapizari,
– 1 dhom te gjumit,
– Banjon dhe.
— Ballkoni.

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 17:00
Tel:

049/ 601 666 edhe ne Viber


e-mail: access-ks@hotmail.co
Informata rreth publikuesit
Mic
Pristina
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »