SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES NE SHITJE NE ZEMER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
178169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Qender të Prishtinës,Rruga Hajdar Dushi.
Banesa Posedon rreth 91.2m2(neto) Kati -VI- me ashensor funksional, ku në pjesen e saj të brendshme ndahet në:

-Sallon + kuzhinë dhe trepezari me ballkon të madhë e cila është e orientuar nga ana perëndimore.
-Dy dhoma të mëdha gjumi me banjo të veçanta dhe koridore personale të orientuar nga Lindja
-Dhomë pune
-Podrum(depo) rreth 10m2
-Banesa është filluar para lufte ndërsa e perfunduar në vitin 2004.
Banesa shitet e mobiluar
çmimi Me Marrveshje

Për Info: 049244247 (Viber)

Code 2030
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »