SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne objektin Hyjnesha mbrapa Spitalit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
178170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne objektin e Hyjneshes mbrapa Spitalit te hyrja e gjinokologjis afer Eulexit, eshte ne katin e 4, dhe ka kete renditje:

Sallonin me Kuzhine,
2 dhoma te gjumit,
Banjon,
WC, dhe
Ballkonin.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00


049/ 601 666 Viber

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Mic
Pristina
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »