SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes me qera ne ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
178172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera Ne Lagjen Ulpiana C7 Te Sinfonia,
Banesa posedon; 1Dhom Dites, 1 Dhom gjumit, Kuzhin.

Qmimi 250 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7090
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »