SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
178175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te Sllovenia Sporti afer parkut. Banesa është ne katin e 2 komplet e mobiluar
Banesa ka kete renditje

– 1 dhome dite
— 1 kuzhine me trapezari
– 1 dhomë gjumi
– korridorin,
– banjon
– ballkonin

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 17:00
Tel:

049 601 666 viber

E-mail: besim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Mic
Pristina
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »