SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me qera Ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:00
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
178176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me qera Ne Dardani Te rr. Gjemajl Mustafa, Blloku 1, Hyrja 2, Kati i 6, Ne Sante te albi
Posedon; Dy Dhoma Gjumit, Sallon + Kuzhin, koridor, Banjo

Qmimi 300

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7091
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »