SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me qera Ne Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:56
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
178177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera 102m2 Ne Lagjen Ulpiana Ma sakssishte N U1 te Banesat e Oficerve
Banesa Posedon; Sallon+Kuzhin, 2 Ballkona, 2Banjom, 1Shpajz, 3Dhoma Gjumit, Koridor i madh, Parking Nxemje me Termokos

Qmimi 450 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7092
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »