SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Mati 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Mati 1, afer Super Vives, banesa este komode e pa mobiluar, eshte ndertim i ri, ka lift funksional, gjendet ne katin e 2-te, 60m2
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/190-019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »