SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Ne Dragodan 87m2
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
178179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Ne Shitje 87m2 Ne Dragodan Rr.Bajram Curri-
Banesa Posedon 2Dhoma Gjumit, 2Ballkona, Ka Sallon Kuzhin Koridor Banjo Shpajz

Qmimi 65.000 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7092
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »