SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Ulpiane perball IQ to Link
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
178180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Ulpiane te iq to link perballa ish Gjykates ne katin e 4 , e mobiluar ne tersi me kushte te mira dhe ka kete renditje:

– Banesa nuk ka Termokos.

– Dhoma e dites,
– Dhoma e gjumit,
– Kuzhina,
– 2 Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Mic
Pristina
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »