SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokalo me qira Ne Qender te Prishtines 80m2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:01
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
178181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Lokal Me qera ne Qender Te Qytetit me Siperfaqe prej 80m2
Lokali Gjendet në Rrugën Fehmi Agani (Perball Maroon Pub) Afër Shtëpisë së Shëndetit . Lokali është i Sapo Renovuar dhe i ka të Gjitha instalimet e reja

Qmimi 1500 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7094
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »