SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera Ne Lagjen Tring Smaili
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
178182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera 56m2 Kati i 1, Ne Rr, Tring Smaili ne Prishtine
Banesa Posedon 1 Dhom Gjumit, Kuzhin, Banjo, Banesa është e mobiluar,

Qmimi 250 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7095
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »