SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera Ne Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
178186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera 107m2 Ne Katin e VI Lagjia Mati-1 Prishtinë
Banesa Posedon; 2Dhoma Gjumit, Dhome Dite Me Kuzhin, Dhoma e Gjumit ka banjo Dhe Ballkon

Qmimi 300 Euro (I DIskutushem)

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7096
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »