SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes NE shitje Ne Bregun e Dillit (Podrum) 50m2
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
178187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Ne Shitje 50m2 Banesa Gjindet Ne Podrum (Perdhes) Ne Lagjen Bregu i Dillit
Banesa Posedon 1 Dhom Gjumit, Dhome dite me Kuzhin. Banjo, Korridor, Shpajz

Qmimi 23.000 (I Diskutushem)

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7097
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »